Привітання з Днем визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дорогі ветерани!
Шановні жителі Березанської громади!
Сьогодні наша славна країна відзначає пам’ятну дату — визволення України від німецько-фашистських загарбників. Наша пам’ять і наші серця крізь роки бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям за покладені життя у кровавих боях, тяжку працю в тилу, боротьбу в партизанському підпіллі.
Ми пам’ятаємо усіх, чия боротьба і героїзм сприяли звільненню України від нацистів і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.
Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям громади здоров’я, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
З Днем Визволення, ветерани! З Днем Визволення, земляки!

З повагою міський голова     Володимир ТИМЧЕНКО