ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ  за період З 28.09.2020 по 02.10.2020

05.10.2020

Протягом звітного періоду відділом постійно проводився прийом громадян, розглянуто 16 усних та письмових звернень,

Погоджено 15 викопіювань з опорних планів Березанської ОТГ та виготовлено 3 висновки про погодження проектів землеустрою та обмеження, виготовлено 2 будівельних паспорти для будівництва індивідуальних житлових будинків.

Підготовлено та розіслано листи-запрошення на засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та землекористування виконавчого комітету Березанської міської ради членам ради. Працівниками відділу ведеться активна підготовка до засідання.

Подано 2 проекти рішень для розгляду на черговому засіданні сесії Березанської міської ради, що відбулася 29.09.2020.

Відділ брав участь у нарадах та комісіях міськвиконкому.

Начальником управління було здійснено 4 виїзди з вирішення питань розміщення тимчасових гаражів, а також підготовлено інформацію стосовно об’єктів незавершеного будівництва для Департаменту містобудування та архітектури КОДА.

Наталія ХМАРСЬКА,

начальник управління містобудування, архітектури та землекористування, головний архітектор