Із сесійної зали

12.10.2021

11 жовтня відбулося позачергове засідання сесії Березанської міської ради, проєкти рішень якої попередньо опрацювали на депутатських комісіях.

Зокрема, під час роботи сесії було внесено зміни до ряду програм комунального напрямку, що потребували додаткового фінансування, шляхом внесення змін до бюджету.

Також місцеві депутати підтримали пропозицію щодо виплати премії футболістам у розмірі 30 тис. грн, які успішно представили громаду на змаганнях, проявивши спортивну майстерність та популяризуючи цей вид спорту серед населення.

У числі іншого погодили й технічні питання, серед яких: затвердження у новій редакції Положення про відділ освіти та затвердження у новій редакції Статуту комунального господарства.

Блок питань порядку денного, що були затверджені на сесії, стосувався земельних питань.