ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

30.09.2020

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п'ятнадцять років і є професійним святом бібліотекарів. У цей день у закладі проведено акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Здавалося, важко в наш час достукатись до людських сердець, та дуже приємно, що серед наших читачів так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу. Учні з радістю дарували дитячу літературу: казки, пригоди, збірники віршів. Передати книгу в дар бібліотеці – значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.
Вперше завітали до чарівної оселі книг і найменші вихованці, першокласники. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги. Діти ознайомились, як обрати книгу, як користуватися бібліотекою.
Весело та радісно було в цей день у бібліотеці, а усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.

Шевель Н.С.,
бібліотекар Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4