Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості

17.06.2021

15 червня 2021 року в рамках проєкту „Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості“ завершився черговий етап конкурсу проектів соціальної дії для представників Березанської громади. Організаторами даного конкурсу виступили Березанська міська рада та Міжнародна організація „Британська рада“.

Двадцять учасників, які минулого тижня пройшли трьохденне навчання та надіслали остачно оформлені проектні заявки, в онлайн-форматі презентували їх конкурсній комісії.

Демонструвались креативні ідеї, що вирізняються актуальністю і гостротою проблем, а саме:

створення креативних елементів та мальовничих куточків благоустрою на вулицях населених пунктів громади (м.Березань, с.Недра, с.Садове, с.Лехнівка);

створення просторів для всебічного розвитку дітей шкільного віку в навчальних закладах громади;

заохочення молоді до здорового способу життя, створення умов для зайняття активними видами спорту;

розвиток змістовного дозвілля дітей та молоді;

забезпечення безбар’єрної доступності доступу до громадських об'єктів;

забезпечення якісного питного водопостачання з елементами благоустрою;

збереження, відновлення та популяризація об’єктів історико-культурної спадщини громади та інші.

Конкурсна комісія в складі представника міської ради, громадськості, представників Британської ради, підводить підсумки голосування та визначення переможців конкурсу. Результати відбору будуть оголошені найближчими днями.